Magyar San Marino: Gulácsi Nélkül, De Szalai Ádámmal Áll Ki A Válogatott A San Marino Elleni Vb-Selejtezőre

"Szeretnék szép játékot látni a lengyelek ellen is". Rossi évértékelésében összességében pozitívnak ítélte a játékot és az elért eredményeket, amelyeket szerinte az Albániától elszenvedett két vereség rontott le. Elárulta, Csányi Sándor teljes és feltétlen bizalmát élvezi, ezért örömmel folytatja a munkát a válogatott élén. Szoboszlai Dominik azt hangsúlyozta, büszkén tudtak lejönni a pályáról, mert esélyeshez méltóan játszottak San Marino ellen. Szerinte mindenki kitette a lelkét a csapatból. Az MTI érdeklődésére megjegyezte, a korai gól sokat segít minden olyan csapat ellen, amelyik csak a védekezésre koncentrál, márpedig San Marino jószerivel egyetlen támadást sem vezetett. "Tökéletesen és hibátlanul játszott a magyar válogatott, amely végig diktálta a tempót, csak néhány pillanatban sikerült felvenni vele a versenyt" - értékelt röviden Franco Varrella, a rivális szakvezetője. (mti)

Olimpiai Stadion (San Marino) – Wikipédia

magyar san marino

2021. márc 28. 22:43 Nyolcadik meccs óta senki sem tudja legyőzni a magyar futballválogatottat. / Fotó: MTI/AP/Marco Vasini A magyar válogatott 3-0-ra legyőzte San Marino – gyakorlatilag amatőr – csapatát a világbajnoki selejtező második fordulójában. Mérsékelt teljesítmény volt, de nagyon sima sikerrel. A folytátás jövő héten, Andorra ellen. Azzal kezdődött a meccs, hogy Marco Rossi hét helyen változtatott a lengyelek elleni meccshez képest. Gulácsi Péter a találkozó után hazautazott Lipcsébe, így Dibusz Dénes került a kapuba. Mellette Botka Endre, Loic Nego, Gazdag Dániel, Cseri Tamás, Sigér Dávid, Varga Kevin került a kezdőcsapatba. Gyakorlatilag a teljes középpályás sor le lett cserélve a lengyel meccshez képest. ( A legfrissebb hírek itt) Végig egykapuzta az első félidőt a magyar válogatott, mégis csak egy gólig juott, pedig olyan emberemlékezet óta nem történt a mieinkkel, hogy 45 perc leforgása alatt két büntetőt is kapjon. Előbb Sallai buktatásáért a 13. percben járt 11-es. Ezt Szalai Ádám nagyon magabiztosan értékesítette.

Hazai pályán érezhetjük magunkat a drukkerek számát tekintve. Hamarosan kezdetét veszi a találkozó, miközben a svédek már vezetést szereztek Finnország ellen. Az a meccs 20 órakor kezdődött. A magyar válogatott mai ellenfele nemhogy pontot, de még gólt sem szerzett a 2012-es kontinenstornára kvalifikáló sorozatban, így természetesen az E-csoport utolsó helyét foglalja el a San Marinó-i válogatott. Tavaly októberben a Puskás Ferenc Stadionban 8-0-ra vertük a miniállam legjobbjait, mondani sem kell, hogy a mostani idegenbeli összecsapáson is kötelező a győzelem. A magyar labdarúgó-válogatott eddig három alkalommal találkozott a San Marinó-i nemzeti tizeneggyel, és mindháromszor győzött. Figyelmeztető jel lehet ugyanakkor, hogy Finnország múlt hét pénteken csak 1-0-ra tudott nyerni mai ellenfelünk otthonában, így nekünk is óvatosnak kell lennünk. Egervári Sándor csapata a Luxemburg elleni barátságos találkozóval hangolt az Eb-selejtezőre, Szabics góljával 1-0-ra nyertünk vendégként, nem túlságosan szemet gyönyörködtető játékkal… A magyar válogatott jelenleg hat meccsen szerzett 9 ponttal a harmadik helyen áll a csoportjában, az eddig hatból hatot nyerő Hollandia, és az öt találkozóból 12 pontot szerző, így rájátszást érő helyen álló Svédország mögött.

Kötelező győzelmet aratott a magyar válogatott az Eb-selejtezős csoportja sereghajtója ellen. Nem túl meggyőző játékkal is fölényben voltunk. Összefoglaló: Fontos három pontot szerzett a magyar labdarúgó-válogatott Európa-bajnoki selejtezőn: Egervári Sándor együttese 3-0-ra nyert San Marino otthonában. Nehezen ment az első gól megszerzése, de végül az első félidő végén Lipták egy szöglet után betalált a kapuba. Nem játszottak jól a mieink, de az világosan kiderült, hogy San Marino nem véletlenül áll pont és rúgott gól nélkül a csoportjában. A miniállam válogatottja egy-két helyzetig eljutott ellenünk, de a második félidő elején lelomboztuk a kedvüket, Szabics fejelt gólt Dzsudzsák beadása után. A végén még Koman megpattanó lövése talált utat a kapuba, kialakítva a végeredményt. A halvány teljesítmény is elég volt a mai ellenfelünk ellen, de a svédekkel szemben nem tudtuk csökkenteni a távolságot, hiszen Ibrahimovicék (a Milan sztárja sérülése miatt a padon kezdett, majd a 25. percben beállva mesterhármast lőtt) 5-0-ra legyőzték Finnország legjobbjait.

Jegyek

Gulácsi nélkül, de Szalai Ádámmal áll ki a válogatott a San Marino elleni vb-selejtezőre Eurosport - 21. 11. 12 20:04 Foci Magyar-San Marinó-i - Szalai Ádám a kezdőben 16 kapcsolódó hír Bevezető szöveg megjelenítése Opciók Magyarország–San Marino: 4-0 - 21. 12 22:42 Foci A magyar labdarúgó-válogatott a Puskás Arénában 4-0-s győzelmet aratott a pont nélküli, sereghajtó San Marino csapata ellen a világbajnoki selejtezősorozat pénteki játéknapján. Foci-vb 2022: Ez a legjobb lapos tipp a magyarok meccsére! Hathárom - 21. 12 08:30 Foci San Marino ellen a magyar válogatott akár lap nélkül is lehozhatja a mérkőzést. Lapos tipp, közel duplázóért. Vb-selejtező: San Marino kipipálva, világbajnokság elfelejtve - 21. 13 01:07 Foci A magyar labdarúgó-válogatott a Puskás Arénában 4-0-s győzelmet aratott a pont nélkül sereghajtó San Marinó-i csapat felett a világbajnoki selejtezősorozat utolsóelőtti játéknapján. "Százhúsz százalékon akartunk játszani, mindenki beleadott mindent" - ezt mondják a játékosok, de Rossi is megszólalt… Blikk - 21.

19. Demjén barlangfürdő gyerekeknek
  20. Mini uv led lámpa vezeték nélküli
September 4, 2022, 6:36 am