Dabas Gyón Fc | Dabas-Gyón Fc - Mlsz Adatbank

Húsvéti előkészületek német módra Ajtódíszeket, tojásokat, húsvéti díszeket készítettek általános iskolás diákok a paksi Német Nemzetiségi Önkormányzat által szervezett foglalkozáson hétfőn délután. A német nemzetiségi osztályba járó gyerekek a kézműveskedés közben felelevenítették a német hagyományokat, és egy-egy dal és vers is elhangzott a sváb ősök nyelvén. Az önkormányzat két év kihagyás után tartja meg több mint húsz éves rendezvénysorozatát, minden nap más iskola növendékeit fogadva.

1. Dabas-gyón fc – TelePaks Médiacentrum
  2. Beharangozó: Dabas-Gyón FC – Pénzügyőr SE (Magyar Kupa, a legjobb 32 közé jutásért) - Pénzügyőr SE
  3. KTE HUFBAU - Dabas-Gyón FC (Beharangozó) - NB3 Foci

Dabas-gyón fc – TelePaks Médiacentrum

Hiába játszott elfogadhatóan, nem termett pont a Békéscsaba 1912 Előre második csapatának az újonc dabasi gárda otthonában. Az elmaradó siker leginkább a menetrend szerint hátul elkövetett egyéni hibáknak tulajdonítható, amit ezúttal sem tudtak kompenzálni az ellenfél kapuja előterében. Az első félidő elején kevés említésre méltó esemény történt, a folytatásban annál több. A csabaiak a 27. percben szereztek vezetést, amikor Konyecsni keresztbe passzolt labdájára jól érkezett középen Oláh László, aki 14 méterről védhetetlenül helyezett a kapuba, 0–1. Nem sokáig tarthatott a vendégek öröme, mert a dabasiak a bal szélt eredményesen megjátszva, három perc alatt fordítottak, sőt kicsivel később egy teljesen elkerülhető büntetővel még növelni is tudták előnyüket, 3–1. Az első csabai találat előkészítője, Konyecsni még közvetlenül a szünet előtt visszahozta a csabai reményeket, amikor saját "kézbe" vette a befejezést, 3–2. A második félidőben is egyértelműen a viharsarkiak irányították a játékot, de túlságosan is kinyíltak, amit a hazai együttes gyorsan megkontrázott Sós révén, 4–2.

2021. 08. 01. 17:30 Balassagyarmati Kövi Pál Sportközpont BALASSAGYARMATI VSE VÁC FC 2021. 09. 15. 16:00 2021. 11. 17:30 Paksi FC Stadion PAKSI FC II. 2021. 17:30 DABAS-GYÓN FC 2021. 22. 17:30 Iváncsa Sporttelep IVÁNCSA KSE 2021. 16:00 MTK BUDAPEST II. 2021. 04. 16:00 RKSK Sporttelep RÁKOSMENTE FC 2021. 12. 16:00 SZEKSZÁRDI UFC 2021. 16:00 Hódmezővásárhelyi Városi Stadion HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 2021. 26. 16:00 HR-RENT KOZÁRMISLENY 2021. 10. 03. 15:00 Mohács Újvárosi Stadion B BUILD MOHÁCS 2021. 15:00 CEGLÉDI VSE 2021. 17. 13:00 Dunaújvárosi Stadion DUNAÚJVÁROS 2021. 20. 13:00 FC DABAS 2021. 24. 11:00 Honvéd MFA Utánpótlás Központ BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 2021. 31. 13:00 FERENCVÁROSI TC II. 2021. 07. 13:00 ESMTK Stadion ESMTK 2021. 14. 13:00 GERJENI SK 2021. 21. 13:00 MONOR 2021. 28. 13:00 Makó Város Sportcentrum MAKÓ FC 2021. 05. 13:00 Vác Városi Stadion 2021. 13:00 2022. 02. 13. 14:00 2022. 14:00 Dabas-Gyón FC Sporttelep 2022. 27. 06. 14:00 Új Hidegkuti Nándor Stadion 2022. 14:00 Szekszárdi Városi Sport és Szabadidőközpont 2022.

H. Csapat M. Lejátszott mérkőzések száma Gy. Győzelmek száma D. Döntetlenek száma V. Vereségek száma LG. Lőtt gólok száma KG. Kapott gólok száma GK. Gólkülönbség P. Pontszám BR. * Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma Megjegyzés Következő ellenfél Forma 1 MAKÓ FC 7 6 0 12 4 8 18 13. 3 GY 2 HR-RENT KOZÁRMISLENY 5 17 10. 7 D 3 DUNAÚJVÁROS 10. 1 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. 14 15 12. 3 V PAKSI FC II. 13 11. 3 MONOR 11 BALASSAGYARMATI VSE HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC 9. 7 9 FC DABAS 10 FERENCVÁROSI TC II. 12. 9 SZEKSZÁRDI UFC -1 8. 6 MTK BUDAPEST II. 9. 3 GERJENI SK ESMTK 12. 4 CEGLÉDI VSE -10 7. 4 16 VÁC FC -11 9. 6 DABAS-GYÓN FC -7 8. 9 RÁKOSMENTE FC 19 -12 8. 3 IVÁNCSA KSE -9 9. 4 20 B BUILD MOHÁCS -14 Hazai pályán Idegenben Összesen M. Pontszám MAKÓ FC HR-RENT KOZÁRMISLENY GERJENI SK FC DABAS -2 BUDAPEST HONVÉD-MFA II. HÓDMEZŐVÁSÁRHELYI FC PAKSI FC II. BALASSAGYARMATI VSE FERENCVÁROSI TC II. -3 IVÁNCSA KSE MTK BUDAPEST II.

dabas gyón fc.com dabas gyón fc vs

2016. 10. 31. Mérkőzések, NB III Közép csoport 2016-2017 NB III. Közép csoport 2016/2017. 13. forduló Dabas-Gyón FC – Békéscsaba 1912 Előre II. 5-2 (3-2) Időpont: 2016. október 30. (vasárnap) 13:30 óra Helyszín: Dabas, Dabas-Gyón FC Sporttelep Cím: 2373 Dabas, Tatárszentgyörgyi út 0328/59. Játékvezető: Újhelyi Tamás Asszisztensek: dr. Ambrus Dániel János, Pipicz Norbert Dabas-Gyón: Kovács Tamás, Méder Bence, Kozma István, Mészáros Roland, Vasas Attila, Borsos Csaba, Csepregi Richárd, Lannert Bence, Sós Márkó, Horváth Richárd, Nagy Adrián. Cserék: Gecse Gyula, Szemán Lajos, Poncok Csaba, Lakatos Soma, Horváth Zoltán, Pirik Tamás, Riba Zoltán Dániel. Vezetőedző: Aranyos Imre Békéscsaba: Baráth Bence, Vozár Dávid, Kmetykó Kevin, Babinyecz Balázs, Láza Dévald Márk, Konyecsni Zoltán, Mácsai László, Kálmán Szilárd, Kun László Dávid, Oláh László Dávid, Beszterczei Attila. Cserék: Czinanó Antal Áron, Ilyés Tamás, Zahorán Balázs, Tóth Gergő Attila, Takás János Dávid. Vezetőedző: Szenti Zoltán Gólszerzők: Oláh László Dávid (27. perc), Horváth Richárd (30. és 32. perc), Nagy Adrián (40. perc), Konyecsni Zoltán (44. perc), Sós Márkó (50. és 79. perc) Sárgalapok: Vozár Dávid (29. perc), Láza Dévald Márk (39. perc), Zahorán Balázs (82. perc), Méder Bence (82. perc).

1. Another love magyarul magyar
  2. Dabas gyón fc table
  3. Mutatjuk, hogyan indul újra az élet holnaptól vidéken! | Hevesi Hírportál
  5. GERJENI SK - DABAS-GYÓN FC 0 - 1 - MLSZ adatbank

KTE HUFBAU - Dabas-Gyón FC (Beharangozó) - NB3 Foci

Mint minden weboldal, mi is használunk sütiket. Ez van... Több infó Mint minden weboldal, mi is használunk sütiket a legjobb felhasználói élmény nyújtása érdekében. Ha tovább használod a weboldalt, vagy rákattintasz az "Elfogadom" gombra, azzal elfogadod a sütik használatát. Bezárás

Tipikusan az a mérkőzés volt, amelyen, ha reggelig játszunk, akkor sem szerzünk gólt. Bosszantó és fájó vereséget szenvedtünk. Nem volt bennünk ezen a délutánon az átütő erő, illetve a fegyelmezetlenségünkért igen nagy árat fizettünk. Jelen pillanatban nem tudunk mást tenni, mint gratulálni a hazai csapatnak. Folytatás vasárnap, hazai pályán a tavalyi bajnokcsapat Iváncsa KSE ellen. Hajrá Dabas! Esemény: Bajnoki mérkőzés Időpont: 2021. 11. 14. (vasárnap, 13:00) Helyszín: Dabas, Dabas-Gyón FC Sporttelep Dabas-Gyón FC – FC Dabas 1:0 (1:0) Gól: Molnár M (7′) ill. – Kiállítás: – ill. Szabó L (32′) FC Dabas: Tóth – Kiss, Forgács, Pusztai, Földes (Németh), Fritz (Kovács), Szabó, Lévai, Rábold (Kincses), Busa, Maka (Czili)

Vasárnap ismét hazai pályán játszik a Hódmezővásárhelyi FC. Koncz Zsolt csapata ez alkalommal a Dabas-Gyón FC-t fogadja. A várakozásokról és az elmúlt heti vereség utóhatásairól is kérdeztük a trénert. Az előző fordulóban 7-1-es vereséget szenvedett a Hódmezővásárhelyi FC az NB III-as labdarúgó-bajnokság Közép csoportjában. A kék-sárgák most hétvégén hazai közönségük előtt javíthatnak a renomén. Vasárnap 13 órától az a Dabas-Gyón lesz a vendég a városi stadionban, amely pont az előző fordulóban szerezte meg első bajnoki győzelmét. Koncz Zsolt vezetőedzővel beszélgettünk. Hogy van most a csapat, milyen a hangulat az öltözőben a paksi meccs után? Az összképről beszélnék inkább. Szerintem változtatnia kell a csapatnak, az egyéneknek: fejben fel kell nőniük a feladathoz. A csapat jól van, de nem elégedethetünk meg azzal, hogy egy győzelem, egy vereség a sorminta. Változásokra van szükség az öltözőn belül is. A hangulat a körülményekhez képest jó, de azt át kell érezniük a játékosoknak, hogy sokkal nagyobb felelősséggel kell bírni, sokkal nagyobb alázattal, amikor egy város címeres mezét felveszi valaki és kifut a pályára.

dabas gyón fc results

Viszont én fejben sokkal erősebb voltam. Ha ezt ők is megértik és a maguk javára forgatják, akkor abból ők is profitálnak hosszú távon, valamint a vásárhelyi labdarúgás is. A csapat elkezdte a közös munkát Bagi Mátyás erőnléti edzővel. Milyenek a közös munka? Ez egy hosszú folyamat lesz. Eddig minden héten kétszer volt külön erősítésünk, ami a programunkba volt építve. Eddig azért nem is kezdtünk el Mátyással közösen dolgozni, mert úgy voltam vele, hogy ezt ősszel megoldjuk magunk és januártól kezdve vonjuk be őt is a munkába. Mivel különböző helyről jöttek játékosok, így fontosabbnak tartottam, hogy játékban miként tudunk fejlődni. Alapvetően a fizikai részével szerintem nincs gond a csapatnál. Viszont, mivel eljutottunk arra a szintre, hogy Mátyás is velünk van, és a segítségünkre tud lenni, ezért elkezdtük a munkát, hogy januárra ő is kapjon egy olyan képet, hogy onnantól teljes egészében be tudjon kapcsolódni, 100%-kal a munkánkba. Ez most egy ismerkedési időszak. Persze, akiknek volt kisebb sérülésük, azokkal már korábban is foglalkozott.

September 5, 2022, 6:58 pm